Vstavané skrine ušetria miesto v byte

vstavana_skrina_pracovna_4Či už sa sťahujete do nového domova, alebo plánujete prestavbu, určite venujte veľa pozornosti využitiu priestoru. Určite nechcete, aby sa miestnosť udusila pod ťarchou nábytku alebo naopak pôsobila prázdno a sterilne. Takže by ste mali nájsť alternatívu, ktorá vám pomôže vytvoriť teplý domov ale zároveň štýlovo a maximálne využije priestor. Tieto všetky superlatívy v sebe kombinuje vstavaná skriňa. Na rozdiel od klasických šatníkových skríň alebo políc krásne splynie s dizajnom izby, nevytŕča alebo naopak nie je nedostačujúcej veľkosti.

Vstavané skrine môžete umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti bytu či domu.

vstavana_skrina_dielna_2

Výborne poslúži v chodbe alebo vstupnej hale na uskladnenie topánok, kabátov, búnd a doplnkov. Je skvelým riešením do obývačky, kedy elegantne v sebe skryje všetky veci čo potrebujete mať po ruke ale nie na očiach. A výborným riešením je vstavaná skriňa do spálne alebo detskej izby, kedy do nej uskladníte všetko potrebné a môže slúžiť ako šatník, bielizník alebo skriňa na čokoľvek pre vaše deti.
Vstavané skrine najviac oceníte pri nepravidelne tvarovaných miestnostiach, kde by umiestnenie jednej skrine zničilo celý vzhľad miestnosti. Tento nábytok na mieru vám umožní vhodne a elegantne zakryť akýkoľvek výklenok, najčastejšie sa vyskytujúci v podkrovným miestnostiach.

Vstavaná skriňa slúži aj ako dizajnový prvok v miestnosti

vstavana_skrina_podkrovie_1

Okrem vysokej funkčnosti vám vstavané skrine poskytnú aj priestor pohrať sa s dizajnom a farbami tak, aby ladili s ostatným nábytkom vo vašej spálni alebo obývacej izbe. Môžete si vybrať z niekoľkých modelov prevedenia dverí ako otáčacie, skladacie alebo posuvné. Všetky tri modely majú svoje výhody a nevýhody, a mali by ste sa rozhodnúť, ktorý typ bude najlepšie vyhovovať pre váš priestor.
Väčšina vstavaných skríň má vrchné diely vyrobené z drevotriesky, ktorá je dlhotrvajúca ale zároveň nie tak finančne náročná. Niektorí ľudia používajú na vrchné diely vstavaných skríň zrkadlá aby opticky miestnosť vyzerala väčšie. Takže okrem ušetrenia miesta vám ešte opticky kúsok miesta dodá. Vstavané skrine sa používajú aj v kanceláriách, ktoré si vyžadujú veľa priestoru pre uskladnenie dokumentácie, spisov a podobne. Tomuto trendu sa prispôsobil aj dizajn nábytku na mieru, ktorý je dostupný v elegantných, neutrálnych farbách z materiálu lacobely. Všetky vstavané skrine sú dopĺňané oceľovými alebo hliníkovými konštrukciami.
Naša spoločnosť ponúka vyhotovenia vstavaných skríň v rôznych cenových kategóriách v závislosti od veľkosti a použitých materiálov. Ale vo všeobecnosti sú vstavané skrine veľmi finančne dostupné aj pre malé a stredné domácnosti. Stačí si vybrať z našej ponuky alebo nás neváhajte kontaktovať a určite nájdeme vhodné riešenie aj pre váš domov.