Vstavaná skriňa nemusí byť iba v spálni

vesiakova-12

Vstavané skrine sú známym a využívaným prvkom v zariaďovaní interiérov po celom Slovensku. Dalo by sa povedať, že veľké množstvo hlavne v poslednej dobe zariaďovaných spální využíva práve vstavané skrine, pre ich maximálnu funkčnosť a aj estetický vzhľad. Povedať však treba to, že využívanie vstavaných skríň iba v spálňach je obrovským plytvaním ich potenciálu.
Práve v tomto článku by sme vám radi priblížili využitie vstavaných skríň aj v chodbách alebo šatniach domov alebo bytov. Pretože aj vďaka správnemu použitiu ponúkaných možností je využívanie vstavaných skríň čoraz väčším trendom.

Vstavaná skriňa nájde svoje uplatnenie aj v chodbe alebo šatne

vstavana_skrina_chodba_6

Skvelou ukážkou je práve využitie vstavanej skrine vo vstupnej chodbe domu alebo bytu. Vďaka perfektnej funkčnosti a maximálnemu využitiu priestoru dokáže vstavaná skriňa poskytnúť aj v relatívne malom priestore vstupnej chodby komfortný odkladací priestor. Tento priestor sa môže následne skvele využiť nie len na odkladanie kabátov a topánok, ale aj napríklad čistiacich prostriedkov, vysávača alebo často používaného športového vybavenia.
Pri využití v šatni zase vstavaná skriňa ponúkne dostatok priestoru na prehľadné usporiadanie všetkých tu uložených a uskladnených vecí. Či už sa hovorí o sezónnom šatstve, doplnkoch alebo iných skladovaných veciach.

Vstavanú skriňu do chodby treba vyberať s ohľadom na funkčnosť

vstavana_skrina_skladacie_dvere

Tak ako všetko zariadenia aj pri výbere vstavanej skrine na chodbu je potrebné myslieť hlavne na funkčnosť. Na mysli máme hlavne vnútorné rozdelenie priestoru na vešiakové, poličkové alebo prípadne zásuvkové časti. Práve vďaka ich správnemu návrhu bude vstavaná skriňa na chodbe správne plniť svoj účel.
Rovnako dôležitý je aj vonkajší výber materiálu. Pri použití vstavanej skrine na chodbu je obľúbeným riešením použitie zrkadla v niektorej z častí dverí. Vďaka nemu sa opticky zväčší priestor chodby a vy získate funkčné zrkadlo na kontrolu vlastného vzhľadu pred odchodom z bytu.

 

Vybrať si vstavanú skriňu na chodbu je jednoduché

Pokiaľ neviete, kde si túto časť zariadenia vybrať tak odpoveď je jednoduchá. Stačí navštíviť niektorú z našich predajní vstavaných skríň v Bratislave, alebo si vyberte z ponuky na našej stránke. Pokiaľ vás žiadne z našich riešení nezaujalo, tak nás neváhajte kontaktovať. Radi pripravíme ponuku priamo pre vás. Bez ohľadu na to, či sa jedná o vstavanú skriňu v Bratislave, alebo niekde inde.