Vstavané skrine na mieru – efektívne úložné priestory

Mojaskrina.sk je webstránka určená pre vás, pre našich návštevníkov. Nájdete tu aj inšpirácie pre vstavané skrine, teda ukážky realizácií a fotogalériu. V Galérii si môžete pozrieť naše referencie, teda realizácie vstavaných skríň, ktoré sme vyrobili našim zákazníkom na mieru.

V sekcii Blog píšeme o vstavaných skriniach, či už zaujímavosti z histórie, ale aj o tom, ako je možné dnes riešiť dispozície interiéru, teda kam zapasovať vstavané skrine. Vhodné je riešiť umiestnenie vstavaných skríň a aj nábytku na mieru už pri plánovaní interiéru alebo pri rekonštrukcii.

Pri umiestnení vstavanej skrine treba zvážiť aj farby a celkovú atmosféru danej miestnosti. Vstavané skrine môžu byť súčasťou daného priestoru a teda mať podobné farebné tóny ako ostatný nábytok alebo môže byť vstavaná skriňa skôr dominantným prvkom. Vtedy sa dajú na ňu použiť rôzne fototapety. Veľmi dobre sa hodia napríklad o detskej izby.

Vstavané skrine sú vo svojej podstate nábytok na mieru. Okrem nich sa dajú vyrobiť aj ďalšie druhy nábytku na mieru. Najčastejšie sú to postele a spálne. Na mieru vieme vyrobiť aj komody, nočné stolíky a vešiakové steny.

Možno sa pýtate, aké materiály používame. A pýtate sa správne. Vstavané skrine sa vyrábajú na dlhšie obdobie a teda by mali byť z trvácnejších materiálov. Prehľad materiálov, aké používame, si môžete pozrieť v kategórii Materiály. Okrem overenej drevotriesky používame aj kvalitné lakobely a hliníkové rámy.

Na tomto webe nájdete aj online návrhár vstavaných skríň, na ktorom si môžete urobiť vlastný online návrh, ako by mohla vaša vstavaná skriňa vyzerať z pohodlia vášho domova. Môžete si vybrať šírku, výšku, hĺbku, počet oddelení a poličiek, ako aj materiály. Hneď tak budete vidieť ako bude vyzerať vaša nová vstavaná skriňa.

Ak sa nevyznáte do vstavaných skríň, je to v poriadku. Väčšina ľudí sa začne zaujímať o vstavané skrine až tesne pred kúpou a dovtedy o nich vie veľmi málo. Pre lepšie zorientovanie sa v tejto téme, pripravili sme niekoľko najčastejších otázok a odpovedí. Alebo by ste sa chceli poradiť telefonicky, prípadne osobne? Kľudne nám zavolajte alebo nás príďte navštíviť do obchodného centra Saratov. Na druhej strane Bratislavy nás nájdete v obchodnom centre pre bývanie Styla.